Co se kde děje?

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut.

V sobotu 14. října 2023se ponese hradem Šternberk vůně dobrého jídla, neboť na tento den připravujeme gurmánský festival - PODZIMNÍ MLSÁNÍ. Stejně jako v předchozích letech se mohou návštěvníci těšit na prohlídky hradu spojené s ochutnávkou hradních pokrmů. Degustace jídel proběhne v exkluzivním prostoru Liechtensteinské kuchyně.

Velkolepá tradiční přehlídka a prezentace českých i moravských pěstitelů ovoce a zeleniny. Součástí podzimní výstavy Flora Olomouc – Hortikomplex budou mimo jiné i velké Podzimní zahradnické trhy či festival gastronomie a nápojů Olima. Hlavním lákadlem výstavy a veletrhu bude hlavní expozice v pavilonu A. Flora Olomouc – Hortikomplex tak poskytne...

Olomoucký Flerjarmark - kreativní Šantovka. Od pátku až do neděle zaplní Šantovku výrobky tvůrců Flerjarmarku z vašeho okolí! Těšit se můžete na oblečení, šperky, bytové doplňky, keramiku, kabelky, háčkované i pletené doplňky, dřevěné výrobky, přírodní kosmetiku, sirupy, marmelády a mnoho dalšího.

Dorazte k nám s lampiony, či jinými světýlky a ozvláštněte náš areál. Odměnou Vám bude stylově nasvětlená zoologická zahrada. Čeká vás také pestrý doprovodný program.

POKLADNY OTEVŘENY OD 9:00 DO 16:00 , AREÁL DO 18:00 (NETÝKÁ SE 21. A 28.10.)
• VSTUPNÉ 140Kč dospělý, 100Kč dítě. Pro ty, kteří si zahradu užívají raději v klidu, zůstane areál zoo po VEČERU DUCHŮ haloweensky vyzdobený až do neděle 29.10. Aby si mohli i další strachuchtiví návštěvníci návštěvu náležitě užít. Změna programu vyhrazena.