Co se kde děje?

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut.
 

Výstava modelů a hraček ve venkovním prostoru Výstaviště Flora Olomouc. Poslední červnový víkend se můžete těšit na mini verzi oblíbené modelářské výstavy For Model.

Selské trhy na Výstavišti Flora navážou na tradici olomouckých farmářských trhů. Rádi chodíte na farmářské trhy, kde nakoupíte čerstvé ovoce a zeleninu, mléčné výrobky, uzeniny a maso, džemy a marmelády nebo kuchyňské bylinky a koření?

Zahradnické trhy na Floře pro milovníky rostlin i jako podpora pěstitelů. Období jara je spojené se pracemi na zahrádkách, sázením rostlin či kutilskými pracemi kolem domu.

Chybí vám kino? Divadlo? Zábava? Je tu pro vás AUTOKINO Šantovka! Jedině u nás na venkovním parkovišti. Těšit se můžete každý týden na filmy i divadelní představení, a to na obrovské led obrazovce 6×4 m a zvukem z vlastního autorádia. Promítat budeme až do konce prázdnin :-)

Zoo je znovuotevřena od čtvrtka 30. 4. 2020 od 9:00. Dle nařízení vlády je možné vstupenky nyní zakoupit pouze v elektronické formě, jiná podoba nákupu není možná!

Milí zákazníci, od pondělí 27. dubna je pro vás ZLATÁ BRÁNA znovu otevřena! Informace o prodejnách a otevíracích dobách pro vás pravidelně aktualizujeme.