Co se kde děje?

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut.

Skvělá show BAMBINOparty.cz (live) míří do Plumlova na zámek a to už v sobotu 15.10., kde se bude slavit Halloween. Již od 13:00 se můžete těšit na tradiční jarmark, teplé nápoje, ale zavítat můžete na strašidelnou prohlídku podzámčí, nechat se pomalovat a podobně...

Přijďte se bát v posledním říjnovém týdnu na hrad Bouzov. Tajemné prohlídky při svitu svíček jsou doprovázeny strašidelnými výstupy. Budeme se na vás těšit každý večer od 17.00 - 19.00.

V sobotu 15. října 2022 se ponese hradem Šternberk vůně dobrého jídla, neboť na tento den připravujeme gurmánský festival - PODZIMNÍ MLSÁNÍ. Stejně jako v předchozích letech se mohou návštěvníci těšit na prohlídky hradu spojené s ochutnávkou hradních pokrmů. Degustace jídel proběhne v exkluzivním prostoru Liechtensteinské kuchyně.

U příležitosti ukončení hlavní návštěvnické sezóny připravujeme na sobotu 29. 10. 2022 speciální doprovodný program Povídání o historii zbraní, který rozšíří prohlídky hradu. První rozšířená prohlídka začíná v 10 a poslední v 15 hodin.

Muzeum vědy se 28. a 29. října promění v zázračnou Pevnost duchů. Od 9 do 22 hodin na vás čeká strašidelný doprovodný program a duchaplné aktivity pro celou rodinu ve všech expozicích Pevnosti poznání. Provedou vás jako vždy duchové a strašidla! Kdo přijde v kostýmu, má slevu na vstupném a zaplatí pouze 100 korun do všech expozic.