Co se kde děje?

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut.

Vyznání růžím - výstava a festival pod širým nebem v olomouckém rozáriu. Za symbol půvabu a krásy je odjakživa považována růže. A právě této královně mezi květinami je věnována akce Vyznání růžím, která se uskuteční 24. - 26. června 2022 v rozáriu v Olomouci.

Padouch přichází ... do obchodního centra Olomouc CITY. S oblíbenými MIMONI vás čeká zábavný program plný soutěží, mimoňské diskotéky a moderované show s maskotem. Navíc si ten den nenechte ujít předpremiéru filmu MIMONI 2 Padouch přichází v rámci Dětské neděle v multikině Cinestar.

Zelenina, ovoce, sýry nebo uzeniny od místních farmářů, ale také další zajímavý sortiment vyráběný lokálními řemeslníky.

Festival pro všechny maminky, těhulky, budoucí maminky a jejich partnery plný rad, zkušeností a nejnovějších poznatků v oblasti porodu a těhotenství...

A... JE JICH O DVA VÍC! Samice Morgana a Calamity se staly matkami. Aby měly k odchovu mláďat potřebný klid, návštěvníci je načas neviděli. Dnes se však do expoziční části vrací a s nimi i jejich mláďata. "Jedná se o dvě samičky, které se narodily v lednu a únoru tohoto roku," dodává chovatelka Hana Dostálová.