Co se kde děje?

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut.

Kejklířský a žonglérský festival na hradě Sovinec. Fakírské a žonglérské dovednosti s kejklířskými pohádkami. Fakírské řemeslo, žonglérské dovednosti i oblíbené dětské myší dostihy.

Akce zaměřená na myslivost, mysliveckou kynologii, sokolnictví a ochranu přírody. Akce a program bude doplněn o myslivecké trubače, komentované přehlídky zbraní a trofejí, myslivecká kuchyně, zvěřinový guláš a mnoho dalšího.

Festival plný kávy zaměřený na alternativní přípravy. Ochutnávky, doprovodný program, workshopy, ukázky příprav, pražení a povídání s odborníky, výtvarné ateliéry, řemeslné a muzejní dílny, hradní antikvariát, knihovní dílna (Městská knihovna Lipník nad Bečvou), soutěže.


Rookie Tattoo Day Haná letos zahájí svůj první ročník. Jsi tater, který začíná a tvé osvědčení o profesní kvalifikaci je mladší než rok a půl? Necítíš se na velké soutěže, ale láká tě se jich zúčastnit?
Tahle akce je přímo pro tebe.

Jeden z největších veletrhů sportovních potřeb a vybavení v České republice. Sportovní veletrh plný zážitků – Moravia Sport Olomouc na Výstavišti Flora Olomouc. Koná se 14. a 15. června, návštěvníkům se tu budou zdarma věnovat profesionálové z desítek sportovních klubů i velkých firem zaměřených na sportovní potřeby. Lidé tak budou moci na jednom...