Tandemový seskok z 4000 m

23.11.2023

Tandemový seskok padákem v Prostějově prostě musíte zažít na vlastní kůži. Adrenalin se vám v žilách rozproudí už při příjezdu na naše letiště. Právě tady na vás dolehne úžasná atmosféra s kupou přátelského personálu. Po registraci si vás do svých rukou přebere váš instruktor, který vám vše vysvětlí, nastrojí si vás a pak už to všechno vypukne.

Po nástupu do letadla vystoupáte do oblak, odkud se budete moci kochat krásným výhledem na krajinu. Váš instruktor vám bude pořád po ruce a veškeré vaše obavy zažene, to nám věřte. Jakmile vystoupáte do výšky 4000 m čeká vás výskok z letadla, kdy si užijete nejprve 60 vteřin volného pádu a poté dalších 7 minut letu na padáku.

Možnosti dokumentace seskoku:

Máme několik možností, jak si svůj zážitek můžete nechat zdokumentovat. Pokud si vyberete variantu se selfie kamerou Handy (GoPro), náš instruktor ji bude mít na svém zápěstí a zaznamená váš celý průlet tímto zážitkem.

Varianta s HD videem + fotkami je zajímavější v tom, že společně s vámi z letadla vyskakuje i třetí osoba, která vás bude natáčet z různých úhlů a natočí i celé vaše přistání. Po seskoku obdržíte sestřih z celého videa a pokud budete mít i variantu s fotkami, tak i okolo 100 fotek.

Co ještě nabízíme:

Vyhlídkové lety
Pilotem na zkoušku
Parašutistický výcvik AFF a IFF
Pilotní výcvik
Letecké služby

www.jump-tandem.cz
www.facebook.com/jumptandem
www.instagram.com/jumptandem/