Vzhůru do Oblak - vyhlídkové lety horkovzdušným balonem

18.04.2024

Chcete zažít romantické dobrodružství, nechat se unášet na vlnách větru daleko od svých starostí, kochat se skvostnými výhledy na krajinu kolem a dotkout se nebe? To vše máte možnost zažít při vyhlídkovém letu balonem v přátelské osobní atmosféře s Vzhůru do Oblak.

Vzhůru do Oblak provozuje vyhlídkové lety horkovzdušným balonem s tradicí od roku 2009.

Výhledy na okolí z balónu jsou úchvatné. Šumpersko, okolní kopce, výhled na Praděd, Jeseníky, lesy pod námi, řeky a údolí, města i obce jako v pohádce

Přelet Pradědu je třešnička na dortu, výhledy na okolní lesy pod námi, Dlouhé Stráně, Praděd – vše jako na dlani. Skutečný nezapomenutelný zážitek, protože pohled na Jeseníky je z balónu úchvatný

Let s Vzhůru do Oblak je pro vás jedinečným zážitkem, na který nezapomenete.


Rodinná atmosféra

Provozujeme malý balon s kapacitou max. 4 osoby (+ pilot), což nám umožňuje vytvořit osobní přátelskou atmosféru, blíže se s Vámi poznat, povyprávět Vám veselé historky a podělit se s Vámi o zajímavé informace o balonovém létání. Malý počet osob na palubě je pro Vás také zárukou klidného, ničím nerušeného zážitku, pohodlí a soukromí.

Pro větší skupiny máme balon pro 6 osob (+ pilot), případně letí oba balony společně.

První třídou do oblak

Termíny letů ladíme společně s vámi, co nejdříve. Cena letenky zahrnuje odvoz na startoviště a zpět, nejméně 60 min. letu, tradiční křest prvoletců a památeční křestní list, slavnostní přípitek, sérii fotografií z letu, ale především nezapomenutelné zážitky k nezaplacení.

I pro firmy

Vyhlídkový let horkovzdušným balónem není jen dobrodružství pro naše pasažéry. Své služby nabízíme jak profesionálním fotografům, tak i amatérům, reklamním agenturám, ale i kolektivům firem, kteří chtějí pro své kolegy a zaměstnance připravit opravdu zvláštní a vyjímečné společné zážitky.

Létáme pro vaši radost - www.vzhurudooblak.cz

www.facebook.com/balonsumperk/

www.instagram.com/balonsumperk/