Zahradnické trhy na Floře

20.05.2020

Zahradnické trhy na Floře pro milovníky rostlin i jako podpora pěstitelů. Období jara je spojené se pracemi na zahrádkách, sázením rostlin či kutilskými pracemi kolem domu.

Proto jsme se rozhodli uspořádat na Výstavišti Flora Olomouc Zahradnické trhy a nabídnout všem milovníkům rostlin možnost nakoupit si vše potřebné pro své zahrádky či byty. Současně také chceme podpořit lokální prodejce rostlinného materiálu, které citelně zasáhla současná situace. Zahradnické trhy nabídnout široký sortiment květin, zeleniny, semen, okrasných rostlin, školkařských výpěstků a zahradnických pomůcek a potřeb.

Zahradnické trhy se budou konat ve 3 termínech na čerstvém vzduchu ve Smetanových sadech za pavilonem A. Trhy proběhnout dvakrát v květnu a jednou v červnu. Na první Zahradnické trhy se můžete těšit v polovině května o víkendu 16.-17.5. od 9:00 do 17:00. Kdo nestihne tento termín, bude mít možnost si rostliny a hobby potřeby nakoupit týden poté, tj. 23.-24.5. Třetí termín Zahradnických trhů proběhne 6.-7.6.2020

Zahradnické trhy jsou připravovány podle přísných hygienických norem a plně respektují aktuální pravidla pro pořádání trhů. Vše jsme konzultovali s Krajskou hygienickou stranicí, Státní veterinární správou a Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí. Zdraví je pro nás na prvním místě, proto se akce bude konat na čerstvém vzduchu ve Smetanových sadech, jednotlivé stánky budou rozmístěny v dostatečné vzdálenosti od sebe a pro návštěvníky bude samozřejmě připravena dezinfekce.

Termíny:

16.-17.5., sobota - neděle, 9:00 až 17:00

23.-24.5., sobota - neděle, 9:00 až 17:00

6.-7.6., sobota - neděle, 9:00 až 17:00

Doprava: Parkování zdarma u Pavilonu A, tramvajová zastávka Výstaviště Flora