Příměstské tábory v Zoo Olomouc

10.02.2021

Letní příměstské tábory v Zoo Olomouc jsou jedinečnou možností, jak děti blíže seznámit s chodem zoologické zahrady, utužit a dále rozvíjet jejich vztah k přírodě formou nejrůznějších zážitkových a vzdělávacích aktivit. Příměstské tábory mohou absolvovat děti od 7 do 12 let (podmínkou spodní hranice je ukončení 1. třídy ZŠ). Maximální počet účastníků na jeden turnus je 30. KAŽDÉ DÍTĚ SE MŮŽE ZÚČASTNIT POUZE JEDNOU ZA PRÁZDNINY.

Cena za tábor je 2900 Kč a zahrnuje 5x oběd, 5x svačinu, pitný režim po dobu tábora, pedagogický dozor, program tábora. Menu obědů je dopředu stanovené a není možné jej měnit, v případě potravinových či jiných alergií je potřeba zajistit si vlastní stravování, protože není v silách zoologické zahrady připravit každému individuální jídelníček. Celková cena tábora pak bude o obědy snížena.
V ceně není zahrnuto úrazové pojištění, to si hradí každý z účastníků sám (tábor probíhá v členitém lesním terénu), jízdenky z hl. nádraží, pokud zvolíte předání dětí na hlavním vlakovém nádraží v Olomouci. Celý článek ZDE