Příměstské tábory v Zoo Olomouc

08.02.2024

Letní příměstské tábory v Zoo Olomouc jsou jedinečnou možností, jak děti blíže seznámit s chodem zoologické zahrady, utužit a dále rozvíjet jejich vztah k přírodě formou nejrůznějších zážitkových a vzdělávacích aktivit. Příměstské tábory mohou absolvovat děti od 7 do 12 let (podmínkou spodní hranice je ukončení 1. třídy ZŠ). Maximální počet účastníků na jeden turnus je 30. KAŽDÉ DÍTĚ SE MŮŽE ZÚČASTNIT POUZE JEDNOU ZA PRÁZDNINY.

Cena za tábor je 3500 Kč a zahrnuje 5x oběd, 5x svačinu, pitný režim po dobu tábora, pedagogický dozor, program tábora. Menu obědů je dopředu stanovené a není možné jej měnit, v případě potravinových či jiných alergií je potřeba zajistit si vlastní stravování, protože není v silách zoologické zahrady připravit každému individuální jídelníček. Celková cena tábora pak bude o obědy snížena.

V ceně není zahrnuto úrazové pojištění, to si hradí každý z účastníků sám (tábor probíhá v členitém lesním terénu), jízdenky z hl. nádraží, pokud zvolíte předání dětí na hlavním vlakovém nádraží v Olomouci.

Přihlašování

Přihlášení na příměstský tábor probíhá od 1. 3. 2024 od 9:00 prostřednictvím formuláře, který se otevře "rozkliknutím" termínů jednotlivých turnusů.

Informace o platbě a další podrobnosti obdržíte emailem s potvrzením o přijetí vaší přihlášky.

Dítě bude s konečnou platností na tábor přihlášeno po připsání platby na náš účet.

Pokud je termín již plně obsazen, budeme vás informovat o zařazení mezi náhradníky.

Další informace ZDE