Casting Miss Šantovka

13.04.2021

Hledá se Miss Šantovka! Galerie Šantovka ve spolupráci s PFB Concept Store nabízí zájemkyním z Olomouce a okolí jedinečnou možnost stát se historicky první Miss Šantovka. Vítězka získá kromě korunky a šerpy pro královnu krásy také mnoho hodnotných cen (zapůjčení auta, wellness pobyty a jiné zajímavé balíčky).

Spolu s vítězkou budou oceněny také další dvě finalistky. Vítězkám se hlavně otevřou možnosti začít kariéru ve světě krásy. Akce se zúčastní známé a úspěšné modelky Miss Earth Karolína Mališová a Gabriela Gašparová, a to v roli porotkyň a vážených hostů. "Jsme velmi rádi, že se nám podařilo připravit takto prestižní akci, která nemá v Olomouci obdoby. Vítězkám se otevřou zcela nové kariérní příležitosti, což vidíme jako náš hlavní cíl - pomoci talentovaným modelkám k úspěšné profesní dráze," říká mluvčí Galerie Šantovka Petr Hlávka.

Miss Šantovka bude probíhat 14. - 16. 5. 2021 v rámci eventu Fashion Days, který se bude odehrávat v přízemí Galerie Šantovka. Do soutěže se mohou přihlásit dívky ve věku od 13 do 25 let. V sobotu proběhnou castingová kola, v neděli pak proběhne semifinále a finále Miss Šantovka. Do finále postoupí 10 dívek, z nichž následně porota vybere 3 vítězky, které získají spolupráci s agenturou PFB Promo a s Galerií Šantovka. Radost uděláme i menším zájemkyním, pro které máme také připravenou soutěž Miss Šantovka Junior (od 6 do 12 let). Více informací ZDE