8. - 29.5. S vůní benzínu v Šantovce

05.05.2022

Téměř celý květen se na Šantovce ponese ve znamení unikátních aut a motorek!
Výstava s názvem "S vůní benzínu" představí automobily a motocykly z rané produkce automobilek ŠKODA a Audi a nabídne i takové perličky jako L&K Voiturette z roku 1905, ŠKODA Popular roadster či Horch 951 A Sonderausführung.

Chybět samozřejmě nebudou ani poslední modely značek a po celou dobu výstavy je připraven i doprovodný program se soutěžemi o hodnotné ceny od partnerů akce či sraz luxusních supersportů.

Ve spolupráci s oficiálním dealerem automobilů ŠKODA a Audi v Olomouci SAMOHÝL MOTOR a.s., se na dvou patech galerie představí téměř dvě desítky strojů převážně z daleké historie značek, ale také současné modely. Pro návštěvníky jsou připraveny expozice, které mapují historii a ukazují opravdu raritní kousky jako třeba L&K Voiturette, L&K GDV landaulet, ŠKODA Tudor nebo evoluci modelu ŠKODA Octavia. Jde o jedny z nejstarších automobilů a motocyklů na světě vůbec.


Soutěž o spoustu atraktivních výher
Prohlídkou vystavených automobilů a motocyklů ale zábava v Šantovce nekončí. Po celou dobu trvání výstavy se návštěvníci mohou zapojit do soutěže o zajímavé ceny. Stačí nakoupit nad 500,- Kč a vytočit si jednu z mnoha okamžitých výher. Další možnost, jak vyhrát zajímavou cenu, pak nabízí vědomostní kvíz, který prověří znalosti všech návštěvníků z historie obou značek.

Více informací ZDE