25.7. Míša Růžičková: ZPÍVÁME A TANČÍME SE ZVÍŘÁTKY

13.07.2021

Předposlední červencová neděle 25. 7. 2021 bude na hradě Šternberk patřit především dětem. Připravujeme pro ně taneční odpoledne Míša Růžičková: ZPÍVÁME A TANČÍME SE ZVÍŘÁTKY s jednou z nejoblíbenějších dětských umělkyň.

Vystoupení Míši Růžičkové začne v 16.00 hodin a potrvá cca 60 minut. Brány hradního parku se otevřou v 15.00 hodin a vstupné na akci činí 180Kč pro děti i dospělé.

Míša Růžičková a její písničková show pro děti ZPÍVÁME A TANČÍME S MÍŠOU A ZVÍŘÁTKY

Míša Růžičková přináší zábavu pro naše nejmenší diváky. V hodinovém programu si zazpívají její nejznámější dětské hity a zatančí si na nejoblíbenější písničky Sloník Toník, Hasičská, Popeláři, Tanec princezen a spoustu dalších. Během představení Míša děti zapojuje do písniček a zve je na pódium, ale ne vždy se dostane úplně na všechny.

Všechny děti ale mají možnost se s Míšou setkat na autogramiádě po vystoupení, vyfotit se, nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko na předem označeném místě.
Představení je vhodné pro děti od 2 let. Vítáni jsou i menší diváci, ale doporučujeme rodičům, aby zvážili, zda se jejich děti budou cítit stejně dobře i v cizím prostoru s hlasitější hudbou, jako doma při sledování písniček v televizi, kde to znají. Více o akci ZDE