24. - 25. 2. Miss Šantovka 2024

08.02.2024

Krásné slečny, nejnovější módní trendy, soutěže o super ceny, nabitý doprovodný program – to je 4. ročník soutěže Miss Šantovka! V rámci tohoto finálového víkendu bude mít 20 semifinalistek možnost stát se už čtvrtou Miss Šantovka. Vítězka získá kromě korunky a šerpy pro královnu krásy také mnoho hodnotných cen (zapůjčení auta, wellness pobyt, vouchery na nákupy a spousty dalších hodnotných cen).

Spolu s vítězkou budou oceněny také další dvě finalistky – Miss Silueta a Miss Sympatie. Všechny vítězky navíc získají možnost modelingové spolupráce přímo s Galerií Šantovka a agenturou Prestige Models (také automatický postup do semifinále soutěže Mr. a Ms. Look Bella 2024).

Tyto dny také samozřejmě okořeníme populárními módními přehlídkami, kdy účastnice odprezentují nejnovější kolekce našich obchodů pro nadcházející jarní období. Těšit se můžete i na přehlídku v plavkách nebo ve společenských šatech. Chybět nebude ani nabitý doprovodný program, zpěváci Karel Hermes a Kristýna Šebíková a soutěže o spousty zajímavých cen.

Celým víkendem nás provede moderátorská dvojce Vilda Šír (influencer, finalista reality show Love Island) a Klára Zemanová (moderátorka Hitrádio Orion, 2. místo Miss Šantovka 2023) a v porotě zasednou další známe tváře, například Nela Slováková, návrhářka Sandra Švédová, fotograf Artur Koff a další.

Tuto pestrou akci si prostě nemůže nechat ujít žádný milovník módy a krásy!

Kompletní program akce bude doplněn.