11. 9. Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2021

07.09.2021

Agentura Elite Prague vyhlašuje castingy do nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2021

Castingy se budou konat ve dnech od 2. září do 15. září v obchodních centrech ve všech regionech České republiky. Do soutěže se mohou přihlásit slečny ve věku 13 až 21 let s výškou nad 170 cm a mladí muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 183 cm.
Ambasadorem soutěže se pro letošní rok stal digitální kreativec a youtuber Martin Carev, který bude provázet všemi castingy.

Ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR Saša Jány k projektu říká: "Jsem rád, že i v době Covidu byly naše castingové aktivity extrémně úspěšné. Velmi mě těší zájem o projekt Schwarzkopf Elite Model Look, kterého castingy vyjímečně, vzhledem k jarním pandemickým opatřením, proběhnou v září po finále. Věřím, že objevíme nové talenty, které budou úspěšné i v oblasti sociálních médií, které dávají nové generaci modelek a modelů "silný hlas" a možnost projevit se. Snažíme se, aby nové tváře, které zastupujeme pochopily, že existuje mnoho podob krásy, a aby si uvedomovali svoji jedinečnost. Věřím, že navážou na úspěchy Hany Jiříčkové, Báry Podzimkové, Jany Tvrdíkové či Josefa Utěkala."

Všichni účastníci castingu absolvují vstupní pohovor se zástupci agentury Elite a získají dárky od partnerů projektu. V rámci castingů bude probíhat losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look a dekorativní kosmetiky The One od Oriflame a předplatné časopisu Elle. Schwarzkopf odborníci poradí, jak se starat o vlasy a zástupci značky Rowenta na všech castinzích předvedou, jak si lehce a rychle upravit vlasy na každou příležitost s maximální péčí pro zachování jejich zdraví. Na některých castinzích bude možné se nechat učesat profesionálním kadeřníkem. O poradenství a zvýraznění přirozené krásy se na castinzích ve vybraných městech postarají profesionální vizážistky značky Oriflame, od kterých se bude možné nechat nalíčit.

Další info o akci přímo ZDE