Doporučujeme:

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut.
 

Těšíte se na jaro? My také! Načerpejte spoustu (nejen módní) jarní inspirace přímo v Galerii Moritz. Těšíme se na vás 19. března od 14 do 18 hodin.

V obchodním centru Olomouc CITY se můžete těšit na výstavu pro celou rodinu INTERAKTIVNÍ TECHNIKA. Čeká vás atraktivita a čirá zábavnost pro všechny věkové skupiny.

Olomouc CITY je místo, kde se nejen dobře nakupuje, ale také se skvěle pobavíte. V 1. patře je multikino CineStar, které pro vás nachystalo březnovou Dámskou jízdu s předpremiérou filmu 3Bobule.

Zveme vás Na Jeseníky! Ne doslova - v Galerii Moritz na vás od 1. února do 20. března 2020 čeká výstava o putování jesenickými horami, turistických bedekrech a mapách.

Ahoj maturanti! Máte stylové maturitní tablo a chcete vyhrát pěkný balík peněz? Máte jedinečnou možnost, protože soutěžíme o 10 000 Kč. No řekněte, není to pořádná výzva? Tak neváhejte a buďte mezi prvními přihlášenými. Máte možnost do 19.4.2020