Doporučujeme:

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut.
 

Zbojnické povídky a šermířské příběhy, které vždy nekončí katovou sekerou. Po oba dny 9:10 až 18:00 hodin. Česká šermířská skupina ARTUS THOR představí nový výpravný rytířský turnaj plný nelítostných soubojů LIGA VÝJMEČNÝCH.

Tvořivé dílničky s naším maskotem Čendou jsou opět tady! Na dílničkách se děti skvěle zabaví a navíc si odnesou svůj vlastní výrobek. Najdete nás v 1. patře Galerie Přerov každou druhou neděli vždy od 15 do 17 hodin.

Nakup v Galerii Přerov v období od 1. 8. 2019 do 31. 8. 2019 a získej letní dárek, který si na dovolené užiješ! Jak na to? Stačí nakoupit nad 1000 Kč v prodejnách obchodního centra Galerie Přerov (nevztahuje se na prodejnu BILLA a SMĚNÁRNU TOURIST CENTRUM ), a to v období od 1. 8. 2019 (včetně) do 31. 8. 2019...

Akce probíhá v zoologických zahradách po celé ČR i SR. Společně tak upozorňují na problematiku pěstování palmy olejné a její důsledky na biodiverzitu.