Doporučujeme:

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut.
 

Podporujete lokální tvůrce a české značky? Milujete food festivaly a chcete si užít i trochu zábavy? Přijďte na nový olomoucký festival Oživ centrum! Galerie Moritz je jeho hrdým spolupořadatelem.

Odstartujte nový školní rok v Galerii Moritz! Přijďte k nám 1. září od 9:30 a nechte se vyfotit. Na místě obdržíte památeční fotografiii se vzpomínkou na první školní den roku 2020!

Soutěžte se ZLATOU BRÁNOU v období od 10. 8. 2020 do 30. 9. 2020 a získejte plno dárků! Stačí v uvedeném období pečlivě sledovat profil ZLATÉ BRÁNY na Facebooku, najít aktuální soutěž a zúčastnit se, třeba budete mít štěstí právě vy!

Soutěžte s Galerií Moritz v období od 1. 7. 2020 do 31. 8. 2020 a získejte super výhry! Vyhrajte skvělé dárky z našich obchodů, máte na to celé léto! Během prázdnin sledujte náš Facebook a Instagram, na obou profilech v červenci a srpnu soutěžíme o super ceny. Stačí na výše uvedených profilech najít soutěž a zúčasnit se, třeba budete mít...