Doporučujeme:

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut.
 

Burgery jsou zase tady! Připravili jsme si pro vás Burger Street Festival podle předepsaných pravidel a regulací. Konečně tak rozpálíme grily a užijeme si grilovací sezonu.

Vzdělávací stezka s informacemi a otázkami ze života žiraf, které slaví svůj mezinárodní den 21.6. Komentované krmení v 15:00 je bonusem, ale může přinést i spoustu odpovědí.

Zpříjemněte si nákupy v Galerii Přerov! Jak? Stačí se zastavit v naší food zóně. Na vaši návštěvu se těší kavárna Eiscafe Delikana, Banyan asijské bistro, Dési, Halo Bubble Tea, KFC, Angus Restaurant, UGO Fresh bar a nově také bistro Happy Food.

Lanovým centrem mohli naposledy prolézat děti před téměř 2 lety. Kůrovec pospolu s vichřicí Eberhard však byli zcela jiného názoru, a tak po původním Lanáčku přímo v areálu zoo nezůstaly ani stromy, na nichž byl vybudován.