Doporučujeme:

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut.

Na podzimní prázdniny pro tebe chystáme JUMP BY TARY! Odpoledne plné zábavy s youtuberem a parkouristou TARYM si můžeš přijít užít v pátek 27. října od 15:30 do 17:30! Nachystané budou ukázky parkouru s instruktory Jump Family Olomouc, budeš si moci dělat selfie s Tarym, bude autogramiáda a k mání bude i jeho merch.

Ochutnej ty nejlepší burgery široko daleko. A nejen je! Burger Street Festival míří do Olomouce ke Galerii Šantovka ve světovém formátu YUMMY YUMMY EDITION! Kromě burgerů se připrav i na nálož skvělého street foodu ze všech kontinentů.

V sobotu 21.10. můžete opět zavítat do hrůzostrašně vyzdobené zoo, zavítají k nám totiž strašidla, duchové a jiné děsivé bytosti. Idylická podzimní atmosféra, haloweenská výzdoba a dobroty pro zahřátí i mlsné jazýčky budou neodmyslitelnou součástí.

Chcete zažít romantické dobrodružství, nechat se unášet na vlnách větru daleko od svých starostí, kochat se skvostnými výhledy na krajinu kolem a dotkout se nebe? To vše máte možnost zažít při vyhlídkovém letu balonem v přátelské osobní atmosféře s Vzhůru do Oblak.