Doporučujeme:

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut.

Na nádvořích moravských a českých hradů a zámků budete moci během letních měsíců potkat cantervillského ducha. Divadelní komedie Strašidlo cantervillské se cuskutreční v pátek 16. 7. 2021 v prostorách parku hradu Šternberk.

Cirkus "KABÁT" 2021 v Přerově! Již 14. srpna 2021 proběhne ve spolupráci s Galerií Přerov v Přerově koncert oblíbené české skupiny KABÁT! Kvůli dodržení veškerých hygienických opatření bude koncert probíhat pod cirkusovým šapitó.

Chcete lépe poznat své tělo a objevit tajemství fungování některých orgánů? Zajímá vás, z čeho se skládá mozek, oko a proč je potřeba pečlivě se starat o zuby? Přijďte se podívat do naší nové expozice Cesta lidským tělem, která se nachází v prvním patře v Rozumu v hrsti. Máme otevřeno každý den od 9 hodin.

FunPark

04.06.2021

Největší zábavní areál pod širým nebem v centru Olomouce jen pár metrů od Šantovky. Je to místo akcí, koncertů, festivalů, sportovních přenosů a dalších událostí...