Doporučujeme:

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut.

Šermířské povídky a pikantní příběhy z kláštera. čEKAJÍ NA VÁS Pikantní příběhy, divadelní vystoupení a šermířské pověsti z kláštera při pálení čarodějnic. Soudní proces proti temným silám a čarodějnicím při tažení proti temným silám a čarodějnicím. Šermířská akce plná zápletek a soubojů .

Máme pro tebe dalšího skvělého hosta! Do obchodního centra Olomouc CITY dorazí Matěj Srovnal, který má parkour v krvi. Pokud chceš začít s tímhle sportem, tak Matěj je ten nejlepší.

Kouzla a iluze ovládnou poslední červnový víkend celou Šantovku. Těšit se můžete na vystoupení pro děti i dospělé, mikromagii s návštěvníky po pasážích galerie nebo na workshopy a školy kouzel.

Došlo k prvnímu setkání před pár dny přicestovalé samice lva berberského Ayo se samcem Thembim. "Samec o ni projevoval zájem, ačkoliv ona k němu přistupovala o něco zdrženlivěji. Uvidíme, co přinesou dny další. Návštěvníci mohou oba spatřit v jejich výběhu uvnitř pavilonu šelem," uvádí zooložka Ing. Jitka Vokurková.

Přijďte pozorovat naše zvířata, zachyťte je fotoaparátem a staňte se šťastným výhercem pěkných cen. Pošlete nám na email marketing@zoo-olomouc.cz soutěžní fotografii zhotovenou od 1. 4. do 30. 6. 2022 společně s kopií vstupenky.